SSD Kingston A400 SA400S37/120G 120 ГБ
Відео 14Фото 7 |
Kingston SA400S37/120G |
|
Внутрішній SSD накопичувач об'ємом 120 ГБ з інтерфейсом підключення SATA 3. Оснащений 15-нм пам'яттю TLC NAND виробництва Тoshiba і контролером Phison PS3111-S11 з двоканальним доступом до пам'яті. Виробником позиціонується як бюджетна модель, призначена для використання в домашніх і офісних персональних комп'ютерах. Завдяки зворотної сумісності інтерфейсу підключення SATA 3 і SATA 2, може використовуватися для модернізації наявних систем, а 7-мм товщина алюмінієвого корпусу легко вписується в щільну компоновку ноутбуків і ультрабуків.
SSD накопичувач Kingston A400 [SA400S37/120G] показує високу продуктивність операцій читання 500 МБ/с) і середню операцій запису (320 МБ/с), для збільшення якої використана технологія SLC кешування з розміром кешу до 4 ГБ. При безперервного запису файлів великих розмірів швидкість запису знижується до 80 МБ/с. Однак при звичайному сценарії використання пристрою як системного диска, такі великі масиви записи зустрічаються рідко і накопичувач стабільно зберігає високі швидкісні характеристики. Працює в режимі AHCI і коректно підтримує команду TRIM. Має пікове споживання енергії в 1,5 Вт і типове 0,8 Вт, що дозволяє використовувати його в щільних і погано провітрюваних компоновках. Виробник декларує гарантований ресурс запису в 40 ТБ, що дозволяє щодня записувати на накопичувач по 22 ГБ даних протягом 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston A400 SA400S37/120G 120 ГБ
Dysk SSD 480 Kingston A400 SSD 480 GB SATA 3 2,5 cala SA400S37 / 120G do k | 407 zł |
Dysk twardy SSD 120GB SATA 3 Kingston A400 3 calowy SA400S37 / 120G do kom | 215 zł |
Dysk twardy SSD SATA 3 2,5-calowy Kingston A400 SSD SA400S37 / 120G do kom | 211 zł |
Модификації Kingston A400 SA400S37/120G
Ціни на Kingston A400 SA400S37/120G |
---|---|---|---|---|
Kingston A400 SA400S37/120G 120 ГБ | від 211 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston A400 SA400S37/240G 240 ГБ | від 113 zł | 27 пропозицій | ||
Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ | від 153 zł | 27 пропозицій | ||
Kingston A400 SA400S37/960G 960 ГБ | від 260 zł | 25 пропозицій |