SSD Kingston A400 SA400S37/120G 120 GB
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Kingston SA400S37/120G |
|
Wewnętrzny dysk SSD 120 GB ze złączem SATA 3. Wyposażony w 15 nm TLC NAND firmy Toshiba oraz kontroler Phison PS3111-S11 z dwukanałowym dostępem do pamięci. Jest pozycjonowany przez producenta jako model budżetowy do użytku w domowych i biurowych komputerach osobistych. Dzięki wstecznej kompatybilności interfejsu połączeniowego SATA 3 i SATA 2 można go wykorzystać do aktualizacji istniejących systemów, a aluminiowa obudowa o grubości 7 mm z łatwością wpasowuje się do gęstego układu laptopów i ultrabooków.
Dysk SSD Kingston A400 [SA400S37/120G] zapewnia wysoką wydajność odczytu (500 MB/s) oraz średnią wydajność zapisu (320 MB/s), do zwiększenia której została wykorzystana technologia buforowania SLC z pamięcią podręczną o objętości do 4 GB. Podczas ciągłego zapisywania dużych plików prędkość zapisu spada do 80 MB/s. Jednak w typowym scenariuszu używania urządzenia jako dysku systemowego, tak duże macierze zapisu są rzadkie, a dysk stabilnie utrzymuje charakterystykę dużej szybkości. Działa w trybie AHCI i poprawnie obsługuje funkcję TRIM. Ma szczytowy pobór mocy 1,5 W i typowe 0,8 W, dzięki czemu nadaje się do użytku w gęstych i słabo wentylowanych konfiguracjach. Producent deklaruje gwarantowaną żywotność dysku na poziomie 40 TB, co pozwala na codzienny zapis 22 GB danych w ciągu 5 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston A400 SA400S37/120G 120 GB
Dysk twardy SSD SATA 3 2,5-calowy Kingston A400 SSD SA400S37 / 120G do kom | 211 zł |
Dysk SSD 480 Kingston A400 SSD 480 GB SATA 3 2,5 cala SA400S37 / 120G do k | 407 zł |
Dysk twardy SSD 120GB SATA 3 Kingston A400 3 calowy SA400S37 / 120G do kom | 215 zł |
Modyfikacje Kingston A400 SA400S37/120G
Ceny na Kingston A400 SA400S37/120G |
---|---|---|---|---|
Kingston A400 SA400S37/120G 120 GB | od 211 zł | 3 oferty | ||
Kingston A400 SA400S37/240G 240 GB | od 113 zł | 27 oferty | ||
Kingston A400 SA400S37/480G 480 GB | od 153 zł | 27 oferty | ||
Kingston A400 SA400S37/960G 960 GB | od 260 zł | 26 oferty |