SSD Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 GB SKC600MS
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Kingston SKC600MS/512G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 GB SKC600MS
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston KC600 SSD 512 GB SATA3 mSATA - SKC600MS/512G SKC600MS/512G | 315 zł |
Kingston KC600 SSD - 512GB - SATA-600 - mSATA | 292 zł |
Kingston mSATA KC600 512GB HD-SSD18-KNG-025 | 279 zł |
Dysk SSD KINGSTON mSATA″ 512 GB SATA III 550MB/s 520MS/s | 308 zł |
Dysk SSD Kingston KC600 512GB mSATA SATA III (SKC600MS/512G) | 279 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G
Ceny na Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 GB | od 130 zł | 12 oferty | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 GB SKC600MS | od 250 zł | 12 oferty | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G 1 TB | od 445 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →