SSD Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 TB Kit
Wideo 12Zdjęcia 6 |
Kingston SKC600B/2048G |
|
256-bitowe szyfrowanie XTS-AES, TCG Opal, eDrive. Wsparcie dla Microsoft eDrive, specyfikacji bezpieczeństwa do pracy z funkcją BitLocker.
Pakiet SKC600B / 1024G zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wymienić istniejący dysk mechaniczny w komputerze PC lub laptopie na dysk SSD.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 TB Kit
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston KC600 SSD SKC600B/2048G wewnętrzny dysk SSD 25" SATA Rev 30 3D TL | 1 303 zł |
Kingston Technology KC600 2.5" 2048 GB Serial ATA III 3D SKC600B/2048G | 1 206 zł |
Dysk SSD Kingston KC600 2TB 2.5" SATA III (SKC600/2048G) | 859 zł |
Kingston KC600 2TB 2,5" Bundle | 1 059 zł |
Kingston KC600 2TB 2,5" Bundle | 1 069 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston KC600 SKC600B/2048G
Ceny na Kingston KC600 SKC600B/2048G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 GB | od 136 zł | 25 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 GB | od 257 zł | 25 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 TB | od 426 zł | 21 oferta | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 TB | od 819 zł | 12 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 TB Kit | od 839 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →