SSD Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 GB
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Transcend TS256GSSD230S |
|
Wydajny wewnętrzny dysk SSD o pojemności 256 Gb z wysokiej jakości pamięcią 3D TLC NAND i interfejsem połączeniowym SATA 3. Napęd został zaprojektowany w obudowie 2,5" cala o grubości zaledwie 7 mm. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej, przeznaczony do montażu w komputerach osobistych, laptopach , mini-PC i systemów HTPC Podstawą sprzętową tego modelu jest czterokanałowy kontroler SMI SM2258 z 256 MB bufora DRAM oparty na LDDR3-1600.
Dodatkowo, 32-warstwowa pamięć flash 384-Gb TLC 3D NAND firmy Micron zapewnia przyzwoitą trwałość zapisu oraz umiarkowane zużycie energii Transcend SSD 230S TS256GSSD230S obsługuje monitorowanie NCQ, TRIM, SMART oraz wspiera szybkie buforowanie zapisu SLC ze zwiększoną pojemnością bufora, co jest wystarczające dla większości scenariuszy użytku domowego oraz profesjonalnego. Urządzenie wykazuje przyzwoitą prędkość odczytu/zapisu 560/520 MB/s, gwarantując niezwykle szybkie ładowanie systemu operacyjnego, przeglądarki z wieloma otwartymi kartami, aplikacji wymagających dużej ilości zasobów i szerokiego wybóru gier. Producent deklaruje trwałość zapisu na poziomie 182 TB. Pozwala to na nadpisywanie 48 Gb danych dziennie przez 10 lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Transcend 230S 256GB HD-SSD25-TRN-040 | 160 zł |
Transcend 230S 256GB | 170 zł |
Dysk twardy SSD TRANSCEND 230S, 2.5', 256GB, SATA III, 560 MB/s | 165 zł |
Transcend 230S 256GB | 180 zł |
Transcend SSD230S 256GB 2.5" SATA III | 152 zł |
Transcend Ts256gssd230s 256gb Ssd Przezroczysty | 215 zł |
Modyfikacje Transcend SSD230S TS256GSSD230S
Ceny na Transcend SSD230S TS256GSSD230S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 GB | od 122 zł | 5 oferty | ||
Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 GB | od 152 zł | 7 oferty | ||
Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 GB | od 232 zł | 11 oferty | ||
Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 TB | od 393 zł | 10 oferty | ||
Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 TB | od 704 zł | 7 oferty | ||
Transcend SSD230S TS4TSSD230S 4 TB | od 1 195 zł | 6 oferty |