SSD Transcend ESD310C TS256GESD310C 256 GB
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Transcend TS256GESD310C |
|
ESD310C jest wyposażony w dwa złącza USB typu A i typu C, konstrukcja „2 w 1”.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend ESD310C TS256GESD310C 256 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend External SSD ESD310C 256GB - TS256GESD310C TS256GESD310C | 171 zł |
Dysk TRANSCEND ESD310C 256GB SSD | 172 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD310C 256GB Czarny (TS256GESD310C) | 172 zł |
Dysk TRANSCEND ESD310C 256GB SSD TS256GESD310C | 172 zł |
Transcend Ts256gesd310c 256gb Ssd Brązowy | 252 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend ESD310C TS256GESD310C
Ceny na Transcend ESD310C TS256GESD310C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD310C TS256GESD310C 256 GB | od 171 zł | 6 oferty | ||
Transcend ESD310C TS512GESD310C 512 GB | od 248 zł | 15 oferty | ||
Transcend ESD310C TS1TESD310C 1 TB | od 358 zł | 15 oferty | ||
Transcend ESD310C TS2TESD310C 2 TB | od 643 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →