SSD Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ
Відео 6Фото 3 |
Transcend TS240GSSD220S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk SSD Transcend 220S 240GB 2.5" SATA III (TS240GSSD220S) | 140 zł |
Dysk SSD TRANSCEND 220S TLC, 2.5', 240 GB, SATA III, 520 MB/s | 160 zł |
SSD Transcend SSD220S 240GB 2.5'' (TS240GSSD220S) | 168 zł |
Transcend 240GB 2,5" SATA SSD 220S - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego prod | 129 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD220S TS240GSSD220S
Ціни на Transcend SSD220S TS240GSSD220S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 ГБ | від 110 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ | від 129 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 ГБ | від 230 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ | від 393 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →