SSD Transcend MTS430S TS256GMTS430S 256 ГБ
Transcend TS256GMTS430S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend MTS430S TS256GMTS430S 256 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk SSD Transcend 430S 256GB M.2 2242 SATA III (TS256GMTS430S) | 152 zł |
Dysk SSD TRANSCEND 430S, 2.5', 256 GB, SATA III, 500 MB/S | 298 zł |
Transcend 256GB M.2 2242 SATA MTS 430S - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 159 zł |
Модификації Transcend MTS430S TS256GMTS430S
Ціни на Transcend MTS430S TS256GMTS430S |
---|---|---|---|---|
Transcend MTS430S TS128GMTS430S 128 ГБ | від 151 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend MTS430S TS256GMTS430S 256 ГБ | від 152 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend MTS430S TS512GMTS430S 512 ГБ | від 149 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend MTS430S TS1TMTS430S 1 ТБ | від 517 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →