SSD Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 ГБ
Відео 6Фото 3 |
Transcend TS120GSSD220S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend SSD220S - 120GB | 118 zł |
Dysk SSD Transcend 220S 120GB 2.5" SATA III (TS120GSSD220S) | 110 zł |
Dysk twardy SSD TRANSCEND 220S TS120GSSD220S, 2.5', 120 GB, SATA III, 520 | 217 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD220S TS120GSSD220S
Ціни на Transcend SSD220S TS120GSSD220S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 ГБ | від 110 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ | від 129 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 ГБ | від 211 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ | від 778 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →