SSD Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ
Відео 6Фото 3 | 778 zł Купити! DARMOWA DOSTAWA ! - ! TRANSCEND TS960GSSD220S Transcend dysk SSD 220S 960Gwww.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Transcend TS960GSSD220S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD220S TS960GSSD220S
Ціни на Transcend SSD220S TS960GSSD220S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD220S TS120GSSD220S 120 ГБ | від 110 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD220S TS240GSSD220S 240 ГБ | від 129 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend SSD220S TS480GSSD220S 480 ГБ | від 211 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend SSD220S TS960GSSD220S 960 ГБ | від 778 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →