SSD Transcend ESD240C TS120GESD240C 120 ГБ
Відео 4Фото 7 |
Transcend TS120GESD240C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD240C TS120GESD240C 120 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend ESD240C Portable SSD - 120GB | 189 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD240C 120GB Srebrny (TS120GESD240C) | 194 zł |
Przenośny dysk SSD TRANSCEND ESD240C, 120GB, USB 3.1 Gen 2, Type C, | 282 zł |
Transcend Esd240 120gb Usb-c Usb 3.1 Gen 2 External Ssd Posrebrzany TS120G | 214 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD240C TS120GESD240C
Ціни на Transcend ESD240C TS120GESD240C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD240C TS120GESD240C 120 ГБ | від 189 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ | від 209 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ | від 197 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →