SSD Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ
Відео 4Фото 7 |
Transcend TS480GESD240C |
|
Портативний і високопродуктивний зовнішній SSD-накопичувач об'ємом 480 Гб з високошвидкісним інтерфейсом USB 3.2 Gen2, реалізованим за допомогою роз'єму USB Type-C. Відрізняється невеликою вагою (35 г), а також скромними розмірами міцного і стильного алюмінієвого корпусу. Без проблем поміщається в будь-якій сумці, рюкзаку або кишені верхнього одягу. Гарантує швидкий обмін даними та вражаюче високу швидкість читання/запису (до 520/460 МБайт/с), яка в 3-4 разів перевершує середні швидкість роботи типових споживчих мобільних HDD-накопичувачів.
Така оперативність передачі даних буде особливо корисна при копіюванні або переміщенні відеоконтенту 4K-роздільної здатності, великих документів, оригіналів фотографій в RAW-форматі і великих файлів робочих проєктів. Зовнішній SSD-накопичувач Transcend ESD240C TS480GESD240C сумісний з ПК і мобільними комп'ютерами під управлінням ОС Windows і MacOS. Може використовуватися в якості пристрою, що розширює підсистему зберігання даних ноутбука/ультрабука (включаючи моделі сімейства Apple MacBook). Комплектується універсальними кабелями: USB-C to USB-C і USB-C to USB-A, дозволяють організувати підключення до стаціонарних і мобільних комп'ютерів, мультимедійних плеєрів і домашнім NAS-серверів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ
Усі ціни 7 →Transcend ESD240C Portable SSD - 480GB | 295 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD240C 480GB Srebrny (TS480GESD240C) | 296 zł |
TRANSCEND TS480GESD240C Transcend 480GB external SSD ESD240C USB 3.1 Gen 2 | 197 zł |
Dysk twardy zewnętrzny TRANSCEND ESD240C 480 GB TS480GESD240C | 238 zł |
Transcend Esd240 480gb Usb-c Usb 3.1 Gen 2 External Ssd Posrebrzany TS480G | 366 zł |
Dysk twardy zewnętrzny TRANSCEND ESD240C 480 GB TS480GESD240C | 247 zł |
Transcend ESD240C 480GB USB 3.2 Gen. 1 Srebrny - darmowy odbiór w 22 miast | 429 zł |
Модификації Transcend ESD240C TS480GESD240C
Ціни на Transcend ESD240C TS480GESD240C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD240C TS120GESD240C 120 ГБ | від 189 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ | від 209 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ | від 197 zł | 8 пропозицій |