SSD Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 ТБ
Відео 10Фото 2 |
Transcend TS1TSSD230S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 ТБ
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend SSD230S 1 TB 25" SATA SSD 3D TLC z pamięcią podręczną DRAM TS1TS | 393 zł |
Transcend 230S 1TB | 419 zł |
SSD Transcend SSD230S 1TB 2.5'' (TS1TSSD230S) | 481 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Transcend SSD230S, 1TB, 2.5'', SATA3(560/520 MB/s), | 391 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Transcend SSD230S TS1TSSD230S
Ціни на Transcend SSD230S TS1TSSD230S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 ГБ | від 122 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 ГБ | від 153 zł | 11 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 ГБ | від 233 zł | 12 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 ТБ | від 391 zł | 15 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 ТБ | від 704 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS4TSSD230S 4 ТБ | від 1 199 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →