SSD Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 TB
Wideo 10Zdjęcia 2 |
Transcend TS1TSSD230S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 TB
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend SSD230S 1 TB 25" SATA SSD 3D TLC z pamięcią podręczną DRAM TS1TS | 394 zł |
Transcend 230S 1TB | 419 zł |
Dysk SSD TRANSCEND SSD230S 2.5″ 1 TB SATA III (6 Gb/s) 560MB/s 520MS/s | 471 zł |
Transcend 230S 1TB | 419 zł |
SSD Transcend SSD230S 1TB 2.5'' (TS1TSSD230S) | 481 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Transcend SSD230S TS1TSSD230S
Ceny na Transcend SSD230S TS1TSSD230S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 GB | od 122 zł | 5 oferty | ||
Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 GB | od 152 zł | 7 oferty | ||
Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 GB | od 232 zł | 11 oferty | ||
Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 TB | od 393 zł | 10 oferty | ||
Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 TB | od 704 zł | 7 oferty | ||
Transcend SSD230S TS4TSSD230S 4 TB | od 1 199 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →