SSD Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S 128 ГБ
Transcend TS128GMSA230S 128 ГБ256 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S 128 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend SSD 128Gb 230S mSATA Marka HDTS128GMSA230S | 807 zł |
Transcend 230S SSD - 128GB - SATA-600 - mSATA | 153 zł |
Transcend 230S 128GB mSATA SATA III | 108 zł |
Transcend 230S 128GB, mSATA SSD, SATA3, | 126 zł |
Transcend 128GB mSATA SSD 230S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 119 zł |
Модификації Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S
Ціни на Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S |
---|---|---|---|---|
Transcend mSATA 230S TS128GMSA230S 128 ГБ | від 108 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend mSATA 230S TS256GMSA230S 256 ГБ | від 154 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →