SSD Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ
Відео 4Фото 7 |
Transcend TS240GESD240C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend ESD240C Portable SSD - 240GB | 235 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Transcend ESD240C 240GB Srebrny (TS240GESD240C) | 209 zł |
Dysk SSD TRANSCEND ESD240C, M.2, 240 GB, 520 MB, 460 MB/s | 318 zł |
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD240C TS240GESD240C
Ціни на Transcend ESD240C TS240GESD240C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD240C TS120GESD240C 120 ГБ | від 189 zł | 5 пропозицій | ||
Transcend ESD240C TS240GESD240C 240 ГБ | від 209 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend ESD240C TS480GESD240C 480 ГБ | від 197 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →