SSD Transcend MSA370 TS256GMSA370 256 ГБ
Transcend TS256GMSA370 2021 рікMSA (MLC) |
|
Накопичувачі MSA370I з розширеним діапазоном робочих температур -40°C (-40°F) ~ 85°C (185°F). Стандартний діапазон 0 °C (32°F) ~ 70°C (158°F).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend MSA370 TS256GMSA370
Ціни на Transcend MSA370 TS256GMSA370 |
---|---|---|---|---|
Transcend MSA370 TS16GMSA370 16 ГБ | від 230 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend MSA370 TS32GMSA370 32 ГБ | від 346 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend MSA370 TS64GMSA370 64 ГБ | від 243 zł | 16 пропозицій | ||
Transcend MSA370 TS128GMSA370 128 ГБ | від 390 zł | 18 пропозицій |