SSD Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 ГБ
Відео 10Фото 2 |
Transcend TS512GSSD230S |
|
Продуктивний внутрішній SATA3 SSD-накопичувач об'ємом 512 Гб з якісною пам'яттю 3D ТLC NAND і швидкодіючим контролером. Відрізняється впізнаваним фірмовим дизайном стильного алюмінієвого корпусу форм-фактора 2,5" з товщиною 6,8 мм. Такі габарити дозволяє використовувати його як в складі ноутбуків, так і в конфігураціях звичайних настільних ПК. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для інсталяції в універсальні побутові системи, mini-PC і HTPC.
Апаратною основою SSD-накопичувача Transcend SSD 230S TS512GSSD230S є 4-канальний контролер Silicon Motion SMI SM2258 з значним DDR3L DRAM-буфером (512 Мб). 32-шарова флеш-пам'ять TLC 3D NAND від Micron показує гідний ресурс гарантованої запису і помірне енергоспоживання. Підтримуються технології NCQ, TRIM, S. M. A. R. T-моніторинг, забезпечується високошвидкісне SLC-кешування запису з динамічним буфером, якого достатньо для абсолютної більшості сценаріїв побутового та помірного професійного використання. Пристрій показує пристойну швидкість читання/запису 560/520 Мбайт/с, що гарантує швидке завантаження операційної системи, ресурсномістких додатків і актуальних ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Купити Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 ГБ
Усі ціни 6 →Transcend 512Go mSATA SSD SATA3 3D TLC - TS512GMSA230S TS512GMSA230S | 327 zł |
Transcend SSD230S 2.5" SSD - 512GB | 279 zł |
Transcend 230S 512GB HD-SSD25-TRN-037 | 239 zł |
Transcend 230S 512GB | 249 zł |
Dysk twardy SSD TRANSCEND 230S, 2.5', 512 GB, SATA III, 560 MB/s | 250 zł |
Transcend 230S 512GB | 259 zł |
Модификації Transcend SSD230S TS512GSSD230S
Ціни на Transcend SSD230S TS512GSSD230S |
---|---|---|---|---|
Transcend SSD230S TS128GSSD230S 128 ГБ | від 122 zł | 4 пропозиції | ||
Transcend SSD230S TS256GSSD230S 256 ГБ | від 153 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS512GSSD230S 512 ГБ | від 239 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS1TSSD230S 1 ТБ | від 391 zł | 9 пропозицій | ||
Transcend SSD230S TS2TSSD230S 2 ТБ | від 709 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend SSD230S TS4TSSD230S 4 ТБ | від 1 199 zł | 6 пропозицій |