SSD Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ
Відео 14Фото 2 |
Kingston SA400S37/480G |
|
Висока швидкість читання. Повна сумісність з MacBook.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston A400 SA400S37/480G Dysk Ssd Czarny 480 GB | 153 zł |
Kingston SSDNow A400 SSD - 480GB - 2.5" - SATA-600 | 190 zł |
Kingston SSD A400 SERIES 480GB SATA3 2.5'' DGKINWB480A4000 | 166 zł |
Kingston SSD A400 480GB HD-SSD25-KNG-194 | 180 zł |
Dysk KINGSTON A400 480GB SSD | 161 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston A400 SA400S37/480G
Ціни на Kingston A400 SA400S37/480G |
---|---|---|---|---|
Kingston A400 SA400S37/120G 120 ГБ | від 211 zł | 3 пропозиції | ||
Kingston A400 SA400S37/240G 240 ГБ | від 113 zł | 27 пропозицій | ||
Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ | від 153 zł | 27 пропозицій | ||
Kingston A400 SA400S37/960G 960 ГБ | від 260 zł | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →