SSD Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 ГБ
Відео 1Фото 3 |
Kingston SKC600MS/256G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston KC600 SSD 256GB SATA3 mSATA - SKC600MS/256G SKC600MS/256G | 190 zł |
Kingston mSATA KC600 256GB HD-SSD18-KNG-024 | 130 zł |
Kingston KC600 256GB mSATA | 155 zł |
Dysk wewnętrzny SSD KC600 256 GB mSATA | 150 zł |
Kingston KC600 256GB mSATA | 155 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G
Ціни на Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 ГБ | від 130 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 ГБ SKC600MS | від 250 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G 1 ТБ | від 445 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →