SSD Kingston NV1 SNVS/2000G 2 ТБ
Відео 10Фото 4 |
Kingston SNVS/2000G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston NV1 SNVS/2000G 2 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston SNVS/2000G Dysk SSD 2000 GB | 1 505 zł |
Kingston NV1 2TB PCIe Gen 3 x4 | 999 zł |
Kingston SNVS/2000GBK 2000G NV1 M2 2280 NVME SSD Minimum Qty 10 for Order | 1 329 zł |
Відеоогляди
Модификації Kingston NV1 SNVS/2000G
Ціни на Kingston NV1 SNVS/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV1 SNVS/250G 250 ГБ | від 382 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston NV1 SNVS/500G 500 ГБ | від 481 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston NV1 SNVS/1000G 1 ТБ | від 420 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston NV1 SNVS/2000G 2 ТБ | від 999 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →