SSD Kingston NV1 SNVS/2000G 2 TB
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Kingston SNVS/2000G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston NV1 SNVS/2000G 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston SNVS/2000G Dysk SSD 2000 GB | 1 192 zł |
Kingston NV1 2TB PCIe Gen 3 x4 | 999 zł |
Kingston SNVS/2000GBK 2000G NV1 M2 2280 NVME SSD Minimum Qty 10 for Order | 1 329 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston NV1 SNVS/2000G
Ceny na Kingston NV1 SNVS/2000G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV1 SNVS/250G 250 GB | od 382 zł | 1 oferta | ||
Kingston NV1 SNVS/500G 500 GB | od 222 zł | 3 oferty | ||
Kingston NV1 SNVS/1000G 1 TB | od 400 zł | 2 oferty | ||
Kingston NV1 SNVS/2000G 2 TB | od 999 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →