SSD Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 GB
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Kingston SXS2000/500G |
|
Wysokowydajny dysk zewnętrzny firmy Kingston charakteryzujący się dużą szybkością działania i odporną na wstrząsy kieszenią zewnętrzną. Jest przedstawicielem serii XS, która produkuje wysokospecjalistyczne przenośne dyski SSD dla pracowników tzw. branży kreatywnej (redaktorzy, projektanci, artyści 3D), którzy często są w ruchu. Cechą charakterystyczną napędu jest odporna na wstrząsy obudowa z silikonową powłoką, która ponadto nie boi się ani wody, ani kurzu (norma IP55).
Do przesyłania danych Kingston XS2000 jest wyposażony w dwukierunkowe złącze USB z interfejsem 3.2 Gen 2x2, co ułatwia podłączenie do nowoczesnych komputerów stacjonarnych i laptopów bez ograniczania prędkości odczytu i zapisu. Dzięki niemu liniowa prędkość odczytu i zapisu urządzenia sięga 2000 MB/s, co jest liczbą imponującą jak na standardy przenośnych dysków SSD. Producent zapewnia, że urządzenie jest kompatybilne z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows i MacOS, zapewniając pełną funkcjonalność na szerokiej gamie typów urządzeń, w tym laptopach, komputerach stacjonarnych, smartfonach, tabletach, konsolach do gier itp. Aby osiągnąć najlepszą wydajność, konieczne jest, aby urządzenia obsługiwały interfejs USB 3.2 Gen 2 i sterowniki UASP. W przeciwnym razie prędkość przesyłania danych będzie zależeć nie tyle od charakterystyki samego dysku, ale od możliwości urządzenia, do którego jest podłączony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 GB
Wszystkie ceny 22 →Kingston XS2000 Przenośny dysk SSD 500G -SXS2000/500G SXS2000/500G | 300 zł |
Kingston XS2000 Portable SSD - 500GB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB-C | 381 zł |
Kingston Dysk SSD XS2000 500GB USB3.2 Gen2.2 Zewnętrzny DGKINZF500XS200 | 333 zł |
Kingston SSD XS2000 500GB HD-SSDZ-KNG-001 | 349 zł |
Dysk KINGSTON Portable XS2000 500GB SSD | 325 zł |
Modyfikacje Kingston XS2000 SXS2000/500G
Ceny na Kingston XS2000 SXS2000/500G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 GB | od 245 zł | 30 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 TB | od 366 zł | 33 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 TB | od 667 zł | 27 oferty | ||
Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 TB | od 1 279 zł | 18 oferty |