SSD Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 GB
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Patriot Memory PBE480GS25SSDR 2021 rokBurst |
|
Nowoczesny sterownik SM2259XT. Najwyższe prędkości sekwencyjnego odczytu i zapisu w swojej klasie. Duża pamięć podręczna SLC. Metalowy korpus.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 GB
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Burst Elite SSD - 480GB - SATA-600 - 2.5" | 198 zł |
Patriot SSD 480GB Burst Elite 450/320MB/s SATA III 2.5 DGPATWB480BURS2 | 162 zł |
Patriot Burst Elite 480GB HD-SSD25-PDP-077 | 170 zł |
Dysk PATRIOT Burst Elite 480GB SSD | 140 zł |
Dysk SSD PATRIOT Burst Elite 480GB SATA 3 2.5' | 182 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR
Ceny na Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 GB | od 53 zł | 12 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE240GS25SSDR 240 GB | od 85 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 GB | od 140 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 GB | od 268 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 TB | od 520 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →