SSD Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 ТБ
Відео 2Фото 8 |
Patriot Memory PBE192TS25SSDR 2021 рікBurst |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 ТБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot Burst Elite SSD - 1.92TB - SATA-600 - 2.5" | 582 zł |
SSD 1920GB Burst Elite 450/320MB/s SATA III 2.5 | 561 zł |
SSD SATA2.5" 1.92TB/BURST E PBE192TS25SSDR PATRIOT | 610 zł |
Patriot Burst Elite 1.92TB 2.5" SATA III | 529 zł |
SSD SATA2.5" 1.92TB/BURST E PBE192TS25SSDR PATRIOT | 630 zł |
Patriot 1,92TB 2,5" SATA SSD BURST ELITE - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki teg | 499 zł |
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR
Ціни на Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 ГБ | від 53 zł | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE240GS25SSDR 240 ГБ | від 81 zł | 24 пропозиції | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 ГБ | від 156 zł | 20 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 ГБ | від 268 zł | 13 пропозицій | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 ТБ | від 499 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →