SSD Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 ТБ
Відео 6Фото 5 |
Patriot Memory P210S2TB25 2020 рікP Series |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 ТБ
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot P210 SATA 3 2TB SSD 25" P210S2TB25 | 572 zł |
Patriot P210 2TB HD-SSD25-PDP-082 | 552 zł |
Patriot P210 2TB | 539 zł |
Patriot P210 2TB SATA3 2.5 | 562 zł |
Patriot P210 2TB | 549 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory P210 P210S2TB25
Ціни на Patriot Memory P210 P210S2TB25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 ГБ | від 60 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 ГБ | від 84 zł | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 ГБ | від 163 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 ТБ | від 255 zł | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 ТБ | від 532 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →