SSD Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ
Фото 7 |
Patriot Memory P310P480GM28 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ
Усі ціни 16 →Patriot Dysk SSD P310 480GB M.2 2280 1700/1500 PCIe NVMe Gen3 x 4 DGPATWK4 | 169 zł |
Patriot P310 PCIe NVMe 480GB HD-SSDM2-PDP-058 | 179 zł |
Patriot Dysk SSD P310 480GB M.2 2280 1700/1500 PCIe NVMe Gen3 x 4 76159 | 169 zł |
Dysk SSD Patriot P310 480GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (P310P480GM28) | 178 zł |
Patriot P310 480GB PCIe Gen3 x4 | 170 zł |
Заощаджує копійку
Patriot P310 - один з найдоступніших твердотільних накопичувачів найбільш поширеного формату M.2-2280. Інтерфейс підключення NVMe, він PCI-E. Підходить для більшості сучасних настільних ПК та ноутбуків, які мають слот M.2 Key-M. Важить всього 9 грам і споживає менше 2.5 Вт електрики.
Гарантована швидкість
Залежно від партії, контролер може відрізнятись: Phison, Silicon Motion або Maxio. Тому компанія Patriot в офіційних характеристиках вказує просто "новий PCI-E 3.0 x4 контролер". Втім, швидкісні показники будуть приблизно однаковими: 1700 та 1500 МБ/с послідовного читання та запису відповідно. Результат IOPS може досягати 280K.
Досить надовго
Ресурс напрацювання у разі 480-гігової версії диска дорівнює 240 ТБ. Тобто щодня протягом трьох років можна перезаписувати хоч половину від об'єму диска. Причому після перевищення ліміту SSD зовсім не перестане працювати, а лише почне поступово худнути в об'ємі. Зношені комірки пам'яті автоматично блокуватимуться.
Модификації Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28
Ціни на Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 ГБ | від 95 zł | 16 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ | від 105 zł | 25 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 ТБ | від 350 zł | 13 пропозицій |