SSD Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 GB
Zdjęcia 7 |
Patriot Memory P310P480GM28 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 GB
Wszystkie ceny 20 →Patriot Dysk SSD P310 480GB M.2 2280 1700/1500 PCIe NVMe Gen3 x 4 DGPATWK4 | 169 zł |
Patriot P310 PCIe NVMe 480GB HD-SSDM2-PDP-058 | 179 zł |
Dysk PATRIOT P310 480GB SSD | 171 zł |
Dysk SSD M.2 PATRIOT P310 M.2 2280″ 480 GB PCIe Gen3 x4 1700MB/s 1500MS/s | 221 zł |
Oszczędza grosza
Patriot P310 to jeden z najtańszych dysków SSD w najpopularniejszym obecnie formacie M.2-2280. Interfejs połączenia NVMe, czyli PCI-E. Pasuje do większości nowoczesnych komputerów stacjonarnych i laptopów wyposażonych w gniazdo M.2 Key-M. Waży zaledwie 9 gramów i zużywa mniej niż 2,5 wata energii elektrycznej.
Gwarantowana prędkość
W zależności od partii kontroler może się różnić: Phison, Silicon Motion lub Maxio. Dlatego firma Patriot w oficjalnych specyfikacjach wskazuje po prostu „najnowszy kontroler PCI-E 3.0 x4”. Jednak wskaźniki prędkości będą w przybliżeniu takie same: odpowiednio 1700 i 1500 MB / s sekwencyjnego odczytu i zapisu. Wynik IOPS może osiągnąć 280K.
Wystarczy na długi czas
Zasób czasu pracy w przypadku wersji dyskowej 480 gigabajtów to 240 TB. Oznacza to, że codziennie przez trzy lata można nadpisać co najmniej połowę pełnej objętości dysku. Co więcej, po przekroczeniu limitu dysk SSD wcale nie przestanie działać, a jedynie zacznie stopniowo tracić na wadze. Zużyte komórki pamięci zostaną automatycznie zablokowane.
Modyfikacje Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28
Ceny na Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 GB | od 95 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 GB | od 105 zł | 20 oferty | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 TB | od 350 zł | 12 oferty |