SSD Patriot Memory P210 P210S256G25 256 ГБ
Відео 6Фото 5 |
Patriot Memory P210S256G25 2020 рікP Series |
|
Patriot P210 ― це доступний SSD-накопичувач об'ємом 256 ГБ з інтерфейсом SATA 3, побудований на основі бюджетного контролера і класичної 64-шарової флеш-пам'яті 3D TLC NAND виробництва Micron. Він орієнтований виробником у бік бюджетного сегмента, але навіть при своїй невисокій ціні він забезпечує п'ятикратне прискорення системи в порівнянні зі звичайним HDD. Швидкості роботи тут традиційні для сучасних твердотільників, що працюють по шині SATA 3: до 400 МБ/c під час запису і до 500 МБ/с при читанні файлів.
Сподобається накопичувач і любителям комп'ютерних ігор — максимально швидкий старт ігрового процесу і зовсім непомітне динамічне підвантаження частин відкритого ігрового світу дає серйозну перевагу перед обличчям звичайних жорстких дисків і при цьому не надто відстає від високошвидкісних NVMe SSD. А ось швидкість роботи з випадковими блоками у Patriot P210 не така вражаюча (50 і 30 тисяч IOPS при читанні і запису), тому для роботи з умовними базами даних або компілюванням це не найкращий кандидат. Підтримуються технології S. M. A. R. T. і TRIM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory P210 P210S256G25 256 ГБ
Усі ціни 11 →PATRIOT P210 SSD 25inch 256GB SATA 3 P210S256G25 | 84 zł |
Patriot P210 256GB HD-SSD25-PDP-069 | 100 zł |
Dysk SSD Patriot P210 256GB 2.5" SATA III (P210S256G25) | 84 zł |
SSD Patriot P210 256GB SATA3 2.5 | 96 zł |
Patriot P210 256GB | 90 zł |
Модификації Patriot Memory P210 P210S256G25
Ціни на Patriot Memory P210 P210S256G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 ГБ | від 60 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 ГБ | від 84 zł | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 ГБ | від 163 zł | 7 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 ТБ | від 255 zł | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 ТБ | від 532 zł | 12 пропозицій |