SSD Verbatim Vi550 49351 256 ГБ
Відео 3 |
Verbatim 49351 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Vi550 49351 256 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Vi550 S3 SSD Wewnętrzny Dysk SSD z Pamięcią 256 GB Solid State Dr | 118 zł |
Verbatim Vi550 S3 SSD - 256GB - SATA-600 - 2.5" | 113 zł |
Verbatim SSD VI550 256GB SATA III 2,5'' HD-SSD25-VER-004 | 130 zł |
Dysk SSD VERBATIM VI550, 256 GB, 2.5' | 101 zł |
Dysk SSD wewnętrzny Verbatim Vi550 S3 256GB 2.5" SATA III czarny | 112 zł |
Verbatim Vi550 Ssd 256gb Sata 3 Ssd Czarny 49351 | 104 zł |
Dysk SSD wewnętrzny Verbatim wewnętrzny SATA III, 256GB, Vi550, 49351, 560 | 102 zł |
Відеоогляди
Модификації Verbatim Vi550 49351
Ціни на Verbatim Vi550 49351 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Vi550 49350 128 ГБ | від 73 zł | 8 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49351 256 ГБ | від 101 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49352 512 ГБ | від 146 zł | 9 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49353 1 ТБ | від 266 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49354 2 ТБ | від 520 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →