SSD Verbatim Vi550 49350 128 ГБ
Відео 3 |
Verbatim 49350 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Vi550 49350 128 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Verbatim Vi550 S3 SSD Wewnętrzny Dysk SSD z Pamięcią 128 GB Solid State Dr | 79 zł |
Verbatim Vi550 S3 SSD - 128GB - SATA-600 - 2.5" | 91 zł |
Dysk twardy SSD VERBATIM VI550 49350, 2.5', 128 GB, SATA III, 560 MB/s | 83 zł |
Dysk SSD wewnętrzny Verbatim Vi550 S3 128GB 2.5" SATA III czarny | 85 zł |
Verbatim Vi550 Ssd Sata 3 128gb Ssd Czarny 49350 | 121 zł |
Dysk SSD wewnętrzny Verbatim wewnętrzny SATA III, 128GB, Vi550, 49350, 560 | 73 zł |
Відеоогляди
Модификації Verbatim Vi550 49350
Ціни на Verbatim Vi550 49350 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Vi550 49350 128 ГБ | від 73 zł | 8 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49351 256 ГБ | від 101 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49352 512 ГБ | від 146 zł | 9 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49353 1 ТБ | від 266 zł | 7 пропозицій | ||
Verbatim Vi550 49354 2 ТБ | від 520 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →