SSD Patriot Memory P210 P210S256G25 256 GB
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Patriot Memory P210S256G25 2020 rokP Series |
|
Patriot P210 to przystępny cenowo SSD o pojemności 256 GB z interfejsem SATA 3, zaprojektowany w oparciu o budżetowy kontroler i klasyczną 64-warstwową pamięć flash NAND 3D TLC NAND firmy Micron. Jest pozycjonowany przez producenta jako urządzenie budżetowe, ale nawet przy niskiej cenie, zapewnia pięciokrotne przyspieszenie systemu w porównaniu ze zwykłymi dyskami twardymi. Prędkości działania są tradycyjne dla nowoczesnych urządzeń półprzewodnikowych pracujących na magistrali SATA 3: do 400 MB/s podczas zapisu i do 500 MB/s podczas odczytu plików.
Dysk spodoba się również miłośnikom gier komputerowych - najszybszy start rozgrywki i całkowicie niewidoczne dynamiczne ładowanie detali otwartego świata gry daje poważną przewagę nad konwencjonalnymi dyskami twardymi i nie pozostaje zbyt daleko w tyle za szybkimi dyskami SSD NVMe. Jednak szybkość pracy z operacjami losowymi w Patriocie P210 nie jest tak imponująca (50 i 30 tysięcy IOPS podczas odczytu oraz zapisu), więc nie jest to najlepszy kandydat do pracy z bazami danych czy kompilowaniem. Obsługiwane są technologie SMART i TRIM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory P210 P210S256G25 256 GB
Wszystkie ceny 20 →PATRIOT P210 SSD 25inch 256GB SATA 3 P210S256G25 | 84 zł |
Patriot Dysk SSD 256GB P210 500/400 MB/s SATA III 2,5 DGPATWB256P2100 | 85 zł |
Patriot P210 256GB HD-SSD25-PDP-069 | 100 zł |
Dysk PATRIOT P210 256GB SSD | 90 zł |
Dysk PATRIOT P210 256GB SSD | 90 zł |
Modyfikacje Patriot Memory P210 P210S256G25
Ceny na Patriot Memory P210 P210S256G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 GB | od 57 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 GB | od 84 zł | 27 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB | od 163 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 TB | od 255 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 TB | od 532 zł | 24 oferty |