SSD Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 TB
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Patriot Memory VP4300L4TBM28H |
|
Zgodność z konsolami do gier PlayStation 5. Cienki grafenowy radiator. Pamięć flash z interfejsami Toggle 5, ONFi 5 i przepustowością 2400 MT/s.
W przeciwieństwie do VP4300, VP4300 Lite nie ma pamięci buforowej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD 4TB 7400/6400 VP4300 Lite M2 PAT PCIe VP4300L4TBM28H | 1 346 zł |
Patriot Viper VP4300 Lite PCIe NVMe 4TB HD-SSDM2-PDP-078 | 1 482 zł |
Patriot Memory SSD Patriot Viper VP4300L M.2 PCI-Ex4 NVMe 4TB | 1 454 zł |
Patriot Vp4300l4tbm28h 4tb Ssd M.2 Przezroczysty | 1 507 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H
Ceny na Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 TB | od 369 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 TB | od 615 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 TB | od 1 346 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →