SSD Patriot Memory Viper VP4300 VP4300-1TBM28H 1 TB
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Patriot Memory VP4300-1TBM28H 1 TB2 TB |
|
Prędkość odczytu 7400 MB/s. Prędkość zapisu 5500 MB/s. Kontroler InnoGrit IG5236. W zestawie dwa rodzaje grzejników.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Viper VP4300 VP4300-1TBM28H 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Viper VP4300 PCI-E 4.0 SSD - 1TB | 493 zł |
Dysk PATRIOT Viper VP4300 1TB SSD | 400 zł |
Dysk PATRIOT Viper VP4300 1TB SSD VP4300-1TBM28H | 400 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory Viper VP4300 VP4300-1TBM28H
Ceny na Patriot Memory Viper VP4300 VP4300-1TBM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VP4300 VP4300-1TBM28H 1 TB | od 400 zł | 4 oferty | ||
Patriot Memory Viper VP4300 VP4300-2TBM28H 2 TB | od 815 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →