SSD Patriot Memory Transporter PTP2TBPEC 2 TB
Patriot Memory PTP2TBPEC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Transporter PTP2TBPEC 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Transporter PTP2TBPEC Zewnętrzny dysk SSD typu C 2TB | 750 zł |
Patriot Transporter 2TB SSD czarny HD-SSDZ-PDP-004 | 661 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Patriot Transporter 2TB Czarny (PTP2TBPEC) | 592 zł |
Modyfikacje Patriot Memory Transporter PTP2TBPEC
Ceny na Patriot Memory Transporter PTP2TBPEC |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Transporter PTP512GPEC 512 GB | od 275 zł | 2 oferty | ||
Patriot Memory Transporter PTP1TBPEC 1 TB | od 367 zł | 1 oferta | ||
Patriot Memory Transporter PTP2TBPEC 2 TB | od 592 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →