SSD Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 GB
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Patriot Memory PBE120GS25SSDR 2021 rokBurst |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD PATRIOT MEMORY Burst Elite, 120GB, SATA 3, 2.5INCH | 59 zł |
Patriot Burst Elite 120GB HD-SSD25-PDP-075 | 67 zł |
Dysk PATRIOT Burst Elite 120GB SSD | 55 zł |
Patriot Memory Dysk SSD PATRIOT BURST ELITE 120GB SATA 3 2.5INCH | 71 zł |
Patriot Burst Elite 120GB | 55 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR
Ceny na Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Burst Elite PBE120GS25SSDR 120 GB | od 53 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE240GS25SSDR 240 GB | od 81 zł | 24 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE480GS25SSDR 480 GB | od 161 zł | 19 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE960GS25SSDR 960 GB | od 268 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory Burst Elite PBE192TS25SSDR 1.92 TB | od 499 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →