SSD Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 TB
Zdjęcia 7 |
Patriot Memory P310P192TM28 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot P310 PCIe NVMe 1,92TB HD-SSDM2-PDP-061 | 530 zł |
Dysk PATRIOT P310 1.92TB SSD | 570 zł |
Dysk PATRIOT P310 1.92TB SSD P310P192TM28 | 570 zł |
Dysk SSD Patriot P310 1.92TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (P310P192TM28) | 519 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28
Ceny na Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 GB | od 95 zł | 14 oferty | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 GB | od 105 zł | 20 oferty | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P960GM28 960 GB | od 679 zł | 1 oferta | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 TB | od 350 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →