SSD Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Patriot Memory P210S512G25 2020 rokP Series |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Kup Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB
Wszystkie ceny 12 →Dysk PATRIOT P210 512GB SSD | 173 zł |
Patriot P210 512GB HD-SSD25-PDP-070 | 173 zł |
Dysk PATRIOT P210 512GB SSD | 173 zł |
Dysk SSD PATRIOT P210 2.5″ 512 GB SATA III (6 Gb/s) 520MB/s 430MS/s | 212 zł |
Dysk PATRIOT P210 512GB SSD P210S512G25 | 173 zł |
Łatwy start
Patriot P210 to jeden z najbardziej przystępnych cenowo klasycznych 2,5-calowych dysków SSD. Należy do kategorii tak zwanych dysków Full Size, w których objętość 1 terabajta wynosi dokładnie 1024 GB, a nie 960, jak np. Patriot Burst Elite. Grubość wynosi 7 mm, dzięki czemu dysk nadaje się nie tylko do komputerów stacjonarnych, ale także do laptopów.
Więcej niż obiecano
Producent twierdzi, że sekwencyjne prędkości odczytu i zapisu wynoszą odpowiednio do 520 i 430 MB/s. Ale w przypadku wersji 1 i 2 TB Patriota P210 rzeczywiste dane są jeszcze wyższe - do 560 MB / s, co stanowi maksymalną przepustowość interfejsu SATA 3. Losowy odczyt i zapis małych bloków 4K to deklarowane do 50 tys. IOPS (operacje wejścia-wyjścia na sekundę). Ale w rzeczywistości te liczby są również wyższe - do 75 tys.
Podejście progresywne
Osiąga się to dzięki, jak napisano w oficjalnej specyfikacji, „nowoczesnemu kontrolerowi SATA 3”, którego rolę najczęściej pełni Silicon Motion SM2259XT (w zależności od partii kontroler i układy pamięci flash mogą się różnić). Sufiks XT oznacza obecność małej zintegrowanej pamięci podręcznej, która pozwala obejść się bez oddzielnego układu pamięci RAM, a tym samym zminimalizować koszty. Zasób ponownego zapisu dla modelu 1 TB wynosi co najmniej 480 TB.
Modyfikacje Patriot Memory P210 P210S512G25
Ceny na Patriot Memory P210 P210S512G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 GB | od 57 zł | 15 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 GB | od 84 zł | 20 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB | od 162 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 TB | od 255 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 TB | od 528 zł | 20 oferty |