SSD Patriot Memory P210 P210S128G25 128 GB
Wideo 6Zdjęcia 4 |
Patriot Memory P210S128G25 2020 rokP Series |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory P210 P210S128G25 128 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot P210 128GB HD-SSD25-PDP-080 | 67 zł |
Dysk PATRIOT P210 128GB SSD | 60 zł |
Dysk SSD PATRIOT P210 2.5″ 128 GB SATA III (6 Gb/s) 450MB/s 430MS/s | 84 zł |
Dysk PATRIOT P210 128GB SSD P210S128G25 | 65 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Patriot Memory P210 P210S128G25
Ceny na Patriot Memory P210 P210S128G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 GB | od 57 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 GB | od 84 zł | 20 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 GB | od 162 zł | 13 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 TB | od 255 zł | 16 oferty | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 TB | od 528 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →