SSD Intenso High 3813430 120 GB
Intenso 3813430 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso High 3813430 120 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso 3813430 120GB SATA III High Performance Internal 25 SSD | 66 zł |
Intenso SSD SATA III High Performance - 120GB - 2.5" SATA-600 | 88 zł |
Dysk SSD Intenso 120GB 2.5" SATA III (3813430) | 66 zł |
Dysk SSD INTENSO 3813430, 2.5', 120 GB, SATA III, 520 MB/s | 131 zł |
Modyfikacje Intenso High 3813430
Ceny na Intenso High 3813430 |
---|---|---|---|---|
Intenso High 3813430 120 GB | od 66 zł | 5 oferty | ||
Intenso High 3813440 240 GB | od 122 zł | 4 oferty | ||
Intenso High 3813450 480 GB | od 171 zł | 6 oferty | ||
Intenso High 3813460 960 GB | od 274 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →