SSD AFOX SD250 SD250-128GN 128 ГБ
Фото 7 |
AFOX SD250-128GN 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX SD250 SD250-128GN 128 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Afox Dysk Twardy 128 GB SSD SD250-128GN | 133 zł |
AFOX Dysk SSD 128GB Intel TLC 510 MB/s DGAFXWB12800000 | 58 zł |
AFOX SSD 128GB HD-SSD25-AFOX-006 | 58 zł |
AFOX Dysk SSD 128GB Intel TLC 510 MB/s DGAFXWB12800000 | 59 zł |
AFOX Dysk SSD 128GB Intel TLC 510 MB/s 112422 | 58 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації AFOX SD250 SD250-128GN
Ціни на AFOX SD250 SD250-128GN |
---|---|---|---|---|
AFOX SD250 SD250-120GN 120 ГБ | від 68 zł | 1 пропозиція | ||
AFOX SD250 SD250-128GN 128 ГБ | від 58 zł | 10 пропозицій | ||
AFOX SD250 SD250-240GN 240 ГБ | від 350 zł | 1 пропозиція | ||
AFOX SD250 SD250-256GN 256 ГБ | від 94 zł | 1 пропозиція | ||
AFOX SD250 SD250-512GN 512 ГБ | від 164 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →