SSD AFOX SD250 SD250-120GN 120 ГБ
Фото 7 |
AFOX SD250-120GN 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AFOX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AFOX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації AFOX SD250 SD250-120GN
Ціни на AFOX SD250 SD250-120GN |
---|---|---|---|---|
AFOX SD250 SD250-120GN 120 ГБ | від 68 zł | 2 пропозиції | ||
AFOX SD250 SD250-128GN 128 ГБ | від 58 zł | 13 пропозицій | ||
AFOX SD250 SD250-240GN 240 ГБ | від 350 zł | 1 пропозиція | ||
AFOX SD250 SD250-256GN 256 ГБ | від 94 zł | 1 пропозиція | ||
AFOX SD250 SD250-512GN 512 ГБ | від 164 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →