SSD Patriot Memory P210 P210S128G25 128 ГБ
Відео 6Фото 4 |
Patriot Memory P210S128G25 2020 рікP Series |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P210 P210S128G25 128 ГБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patriot P210 128GB HD-SSD25-PDP-080 | 67 zł |
Dysk PATRIOT P210 128GB SSD | 60 zł |
Dysk SSD PATRIOT P210 2.5″ 128 GB SATA III (6 Gb/s) 450MB/s 430MS/s | 84 zł |
Dysk PATRIOT P210 128GB SSD P210S128G25 | 65 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory P210 P210S128G25
Ціни на Patriot Memory P210 P210S128G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 ГБ | від 57 zł | 16 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 ГБ | від 84 zł | 20 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 ГБ | від 162 zł | 13 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 ТБ | від 255 zł | 16 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 ТБ | від 528 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →