SSD Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ
Відео 2Фото 12 |
Patriot Memory VP4300L4TBM28H |
|
Сумісність із ігровими приставками PlayStation 5. Тонкий графеновий радіатор. Флеш-пам'ять з інтерфейсами Toggle 5, ONFi 5 та пропускною спроможністю 2400 МТ/с.
На відміну від VP4300, VP4300 Lite відрізняється відсутністю буферної пам'яті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SSD 4TB 7400/6400 VP4300 Lite M2 PAT PCIe VP4300L4TBM28H | 1 346 zł |
Patriot Viper VP4300 Lite PCIe NVMe 4TB HD-SSDM2-PDP-078 | 1 482 zł |
Patriot Memory SSD Patriot Viper VP4300L M.2 PCI-Ex4 NVMe 4TB | 1 454 zł |
Patriot Vp4300l4tbm28h 4tb Ssd M.2 Przezroczysty | 1 507 zł |
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H
Ціни на Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 ТБ | від 367 zł | 4 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 ТБ | від 615 zł | 9 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ | від 1 346 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →