SSD Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 ТБ
Відео 2Фото 6 |
Kingston SNV2S/4000G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 ТБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Technology Nv2 SNV2S/4000G Dysk Ssd M2 Nvme Niebieski 4 TB | 1 029 zł |
Kingston NV2 SSD - 4TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 1 158 zł |
Kingston NV2 M.2 Pcie 4.0 NVMe 4TB HD-SSDM2-KNG-195 | 1 030 zł |
Dysk KINGSTON NV2 4TB SSD | 1 030 zł |
Dysk KINGSTON NV2 4TB SSD | 1 030 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston NV2 SNV2S/4000G
Ціни на Kingston NV2 SNV2S/4000G |
---|---|---|---|---|
Kingston NV2 SNV2S/250G 250 ГБ | від 142 zł | 14 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/500G 500 ГБ | від 179 zł | 16 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/1000G 1 ТБ | від 279 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/2000G 2 ТБ | від 498 zł | 15 пропозицій | ||
Kingston NV2 SNV2S/4000G 4 ТБ | від 1 029 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →