SSD Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 ГБ SKC600MS
Відео 1Фото 3 |
Kingston SKC600MS/512G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 ГБ SKC600MS
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston KC600 SSD 512 GB SATA3 mSATA - SKC600MS/512G SKC600MS/512G | 315 zł |
Kingston mSATA KC600 512GB HD-SSD18-KNG-025 | 279 zł |
Dysk SSD KINGSTON mSATA″ 512 GB SATA III 550MB/s 520MS/s | 308 zł |
Dysk SSD Kingston KC600 512GB mSATA SATA III (SKC600MS/512G) | 279 zł |
Dysk Ssd Kingston Skc600Ms, 512Gb, Kc600, Sata3 | 284 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G
Ціни на Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/256G 256 ГБ | від 130 zł | 11 пропозицій | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/512G 512 ГБ SKC600MS | від 250 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston KC600 mSATA SKC600MS/1024G 1 ТБ | від 445 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →