SSD Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 ТБ
Відео 13Фото 22 |
Kingston SXS2000/4000G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 ТБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston XS2000 4TB - Zewnętrzny dysk SSD - USB typu C 32 Gen 2x2 - Przeno | 1 587 zł |
Kingston XS2000 Portable SSD - 4TB - Zewn?trzny dysk twardy SSD - USB-C | 1 599 zł |
Kingston Dysk SSD XS2000 4000GB USB3.2 Gen2.2 zewnętrzny DGKINZGT40XS200 | 1 625 zł |
Kingston SSD XS2000 4TB HD-SSDZ-KNG-007 | 1 709 zł |
Kingston XS2000 4TB USB 3.2 Srebrny | 1 549 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Kingston XS2000 SXS2000/4000G
Ціни на Kingston XS2000 SXS2000/4000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS2000 SXS2000/500G 500 ГБ | від 300 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston XS2000 SXS2000/1000G 1 ТБ | від 460 zł | 13 пропозицій | ||
Kingston XS2000 SXS2000/2000G 2 ТБ | від 710 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston XS2000 SXS2000/4000G 4 ТБ | від 1 440 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →