SSD Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ
Відео 14Фото 9 |
Kingston SKC3000D/2048G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Kc3000 SKC3000D/2048G Dysk Ssd M2 Czarny 2 TB | 666 zł |
KINGSTON Dysk SSD KINGSTON KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 2048 GB SKC3000D/2048G | 799 zł |
Kingston KC3000 SSD - 2TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 773 zł |
Kingston Dysk SSD KC3000 2048GB PCIe 4.0 NVMe M.2 DGKINWKT02KC300 | 692 zł |
Kingston KC3000 M.2 Pcie 4.0 NVMe 2TB HD-SSDM2-KNG-132 | 719 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston KC3000 SKC3000D/2048G
Ціни на Kingston KC3000 SKC3000D/2048G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 ГБ | від 215 zł | 24 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 ТБ | від 324 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 ТБ | від 589 zł | 32 пропозиції | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 ТБ | від 1 612 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →