SSD Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 TB
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Kingston SKC3000D/2048G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 TB
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston Kc3000 SKC3000D/2048G Dysk Ssd M2 Czarny 2 TB | 666 zł |
KINGSTON Dysk SSD KINGSTON KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 2048 GB SKC3000D/2048G | 799 zł |
Kingston KC3000 SSD - 2TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 773 zł |
Kingston Dysk SSD KC3000 2048GB PCIe 4.0 NVMe M.2 DGKINWKT02KC300 | 692 zł |
Kingston KC3000 M.2 Pcie 4.0 NVMe 2TB HD-SSDM2-KNG-132 | 719 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston KC3000 SKC3000D/2048G
Ceny na Kingston KC3000 SKC3000D/2048G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 GB | od 215 zł | 23 oferty | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 TB | od 324 zł | 27 oferty | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 TB | od 589 zł | 31 oferta | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 TB | od 1 612 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →