SSD Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 TB
Wideo 14Zdjęcia 9 |
Kingston SKC3000D/4096G |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 TB
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston SKC3000D Dysk Ssd Czarny 4096 GB SKC3000D/4096G | 1 893 zł |
Kingston KC3000 SSD - 4TB - PCIe 4.0 - M.2 2280 | 1 612 zł |
Kingston Dysk SSD KC3000 4096GB PCIe 4.0 NVMe M.2 DGKINWKT04KC300 | 1 665 zł |
Kingston KC3000 M.2 Pcie 4.0 NVMe 4TB HD-SSDM2-KNG-133 | 1 809 zł |
Dysk KINGSTON KC3000 4TB SSD | 1 649 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston KC3000 SKC3000D/4096G
Ceny na Kingston KC3000 SKC3000D/4096G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC3000 SKC3000S/512G 512 GB | od 215 zł | 23 oferty | ||
Kingston KC3000 SKC3000S/1024G 1.02 TB | od 324 zł | 27 oferty | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/2048G 2.05 TB | od 589 zł | 31 oferta | ||
Kingston KC3000 SKC3000D/4096G 4.1 TB | od 1 612 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →